MECZ
23.06.16 | 2. runda | Katerina Kramperova | Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | Maribor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Kramperova | Naiktha Bains | |
1. podanie % | 24/56 (43%) | 30/45 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/32 (63%) | 5/15 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/45 (49%) | 19/56 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Kramperova vs. Naiktha Bains - Wzajemne mecze
23.06.16 | 2. runda | Katerina Kramperova | Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana |
Katerina Kramperova form & Naiktha Bains form
Katerina Kramperova - ostatnie mecze
Chiasso - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
16.03.17 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
30.09.16 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 2. runda | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Naiktha Bains - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
21.05.23 Klasyf. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |