MECZ
12.09.16 | 1. runda klasyf. | Katerina Kramperova | Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | Dobrich | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Kramperova vs. Ilay Yoruk - Wzajemne mecze
12.09.16 | 1. runda klasyf. | Katerina Kramperova | Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
Katerina Kramperova form & Ilay Yoruk form
Katerina Kramperova - ostatnie mecze
Chiasso - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
16.03.17 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
30.09.16 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 2. runda | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
01.08.16 Klasyf. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |