MECZ
20.01.14 | 2. runda | Katerina Kramperova | Chieh-Yu Hsu | 7-5, 7-5 | Daytona Beach | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Kramperova vs. Chieh-Yu Hsu - Wzajemne mecze
05.05.14 | 1. runda | Katerina Kramperova | Chieh-Yu Hsu | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Raleigh | ceglana |
20.01.14 | 2. runda | Katerina Kramperova | Chieh-Yu Hsu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Daytona Beach | ceglana |
Katerina Kramperova form & Chieh-Yu Hsu form
Katerina Kramperova - ostatnie mecze
Chiasso - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
16.03.17 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
30.09.16 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 2. runda | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu |
Chieh-Yu Hsu - ostatnie mecze
W35 Wesley - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
27.05.23 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |