MECZ
03.03.14 | 2. runda klasyf. | Kate Turvy | Yulia Shupenia | 6-1, 6-2 | Gainesville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
USA
06.11.90, 33 lat
06.11.90, 33 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
31.01.95, 29 lat
31.01.95, 29 lat
Kate Turvy vs. Yulia Shupenia - Wzajemne mecze
03.03.14 | 2. runda klasyf. | Kate Turvy | Yulia Shupenia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Gainesville | ceglana |
Kate Turvy form & Yulia Shupenia form
Kate Turvy - ostatnie mecze
Rock Hill - twarda | ||||
06.10.14 Klasyf. | vs. Alexandra Morozova | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.14 1. runda klasyf. | vs. Erin Clark | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.14 2. runda klasyf. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
04.08.14 Klasyf. | vs. Alexandra Stevenson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Kaitlyn Christian | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Ariana Rodriguez | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
14.07.14 1. runda | vs. Veronica Corning | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.14 2. runda | vs. Kaitlyn Mccarthy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
09.06.14 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Francesca Palmigiano | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.05.14 2. runda | vs. Alexa Guarachi | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.05.14 Ćwierćfinał | vs. Daiana Negreanu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.05.14 1. runda | vs. Anna Klasen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.05.14 2. runda | vs. Olena Kyrpot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.14 1. runda | vs. Sandra Honigova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.05.14 2. runda | vs. Barbara Bonic | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.05.14 Klasyf. | vs. Chelsea Te Tai | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.05.14 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Emerald Able | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.14 2. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keri Wong | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
10.03.14 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Gainesville - ceglana | ||||
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Ty Ana Williams | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Yulia Shupenia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.14 Klasyf. | vs. Brandy Mina | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Quintana Roo - twarda | ||||
28.10.13 2. runda | vs. Carolina Betancourt | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.13 Ćwierćfinał | vs. Constanza Gorches | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.13 1. runda | vs. Khristina Blajkevitch | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Yulia Shupenia - ostatnie mecze
Minsk - ceglana | ||||
16.06.14 Klasyf. | vs. Anna Smolina | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.06.14 2. runda klasyf. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
09.06.14 1. runda | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Sousse - twarda | ||||
19.05.14 1. runda | vs. Jazzamay Drew | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sousse - twarda | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Innisbrook - ceglana | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Allie Will | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Rianna Valdes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.14 1. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gainesville - ceglana | ||||
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Lizeth Ramirez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Kate Turvy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
11.11.13 1. runda klasyf. | vs. Palina Dubavets | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.10.13 1. runda | vs. Karina Venditti | 7-5, 1-2, Karina Venditti - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.13 2. runda | vs. Elise Mertens | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.10.13 2. runda | vs. Karina Venditti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.13 1. runda | vs. Andressa Souza | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.09.13 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.13 1. runda | vs. Esen Kokce | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.13 2. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.13 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.09.13 1. runda klasyf. | vs. Yukun Zhang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
11.03.13 1. runda klasyf. | vs. Noelle Hickey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.12.12 1. runda klasyf. | vs. Aodhnait Lombard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.12 2. runda klasyf. | vs. Adrijana Lekaj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.12.12 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Polito | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.11.12 1. runda klasyf. | vs. Vera Bessonova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.11.12 1. runda klasyf. | vs. Maria Kiparenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.12 2. runda klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.10.12 2. runda klasyf. | vs. Masa Zec-Peskiric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.12 1. runda klasyf. | vs. Annelyi Pokras | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.09.12 1. runda klasyf. | vs. Kelly Versteeg | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |