MECZ
15.08.17 | 1. runda | Katarzyna Wysoczanska | Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-76, 6-2 | Mragowo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katarzyna Wysoczanska | Paulina Jastrzebska | |
1. podanie % | 62/92 (67%) | 59/93 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/62 (55%) | 24/59 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/30 (47%) | 14/34 (41%) |
Zdobyte break-ball | 10/11 (91%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/93 (59%) | 44/92 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/185 (56%) | 82/185 (44%) |
Double foul | 9 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Polska
25.12.97, 26 lat
25.12.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
15.12.97, 26 lat
11675 $
15.12.97, 26 lat
11675 $
Katarzyna Wysoczanska vs. Paulina Jastrzebska - Wzajemne mecze
15.08.17 | 1. runda | Katarzyna Wysoczanska | Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | Mragowo | ceglana |
Katarzyna Wysoczanska form & Paulina Jastrzebska form
Katarzyna Wysoczanska - ostatnie mecze
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.18 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
30.08.17 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Paulina Jastrzebska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
06.07.20 1. runda | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |