MECZ
18.02.18 | 2. runda klasyf. | Katarzyna Piter | Tess Sugnaux | 6-4, 4-6, 7-5 | Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarzyna Piter vs. Tess Sugnaux - Wzajemne mecze
18.02.18 | 2. runda klasyf. | Katarzyna Piter | Tess Sugnaux | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Altenkirchen | dywanowa |
23.10.17 | 1. runda klasyf. | Katarzyna Piter | Tess Sugnaux | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Katarzyna Piter form & Tess Sugnaux form
Katarzyna Piter - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |