MECZ
16.10.17 | 1. runda | Katarzyna Piter | Emily Webley-Smith | 6-77, 7-5, 6-3 | Joue Les | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Katarzyna Piter | Emily Webley-Smith | |
1. podanie % | 67/107 (63%) | 62/115 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/67 (70%) | 40/62 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/40 (60%) | 26/53 (49%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/115 (43%) | 36/107 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 120/222 (54%) | 102/222 (46%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 14 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarzyna Piter vs. Emily Webley-Smith - Wzajemne mecze
16.10.17 | 1. runda | Katarzyna Piter | Emily Webley-Smith | 6-77, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Joue Les | halowa |
15.03.10 | 2. runda | Katarzyna Piter | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Bath | halowa |
Katarzyna Piter form & Emily Webley-Smith form
Katarzyna Piter - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |