Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
25.09.98, 25 lat
14305 $
25.09.98, 25 lat
14305 $
Martina Pradova vs. Katarzyna Pitak - Wzajemne mecze
07.11.18 | 1. runda | Katarzyna Pitak | Martina Pradova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Martina Pradova form & Katarzyna Pitak form
Martina Pradova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 Klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.07.20 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 Finał | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.11.19 Półfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Katarzyna Pitak - ostatnie mecze
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Esther Adeshina | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Joanna Garland | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Melisa Morales | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Amber Washington | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Danielle Andrea Thompson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natasha Fourouclas | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Iman Garshong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vitoria - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Manchester - trawiasta | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 1. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |