Holandia
06.02.00, 24 lat
06.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
25.09.98, 25 lat
14305 $
25.09.98, 25 lat
14305 $
Dainah Cameron vs. Katarzyna Pitak - Wzajemne mecze
18.10.18 | 2. runda | Katarzyna Pitak | Dainah Cameron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Dainah Cameron form & Katarzyna Pitak form
Dainah Cameron - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Alexandra Riley | 2-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Lou Adler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Nynke Hamburg | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Julia Mikulski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kelly Versteeg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kylie Collins | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Marlies Szupper | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Patricia Boentgen | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Kiko Nishizato | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Seven Oral | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Karen Barritza | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Jamie Jillissen | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Wacker | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Vulpio | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
06.09.16 1. runda | vs. Julyette Steur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
16.06.16 2. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.06.16 1. runda | vs. Dewi Dijkman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Katarzyna Pitak - ostatnie mecze
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Esther Adeshina | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Joanna Garland | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Melisa Morales | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Amber Washington | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Danielle Andrea Thompson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natasha Fourouclas | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Iman Garshong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vitoria - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Manchester - trawiasta | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 1. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |