MECZ
17.04.18 | 2. runda klasyf. | Katarzyna Kawa | Linnea Malmqvist | 6-4, 7-5 | Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarzyna Kawa vs. Linnea Malmqvist - Wzajemne mecze
17.04.18 | 2. runda klasyf. | Katarzyna Kawa | Linnea Malmqvist | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Katarzyna Kawa form & Linnea Malmqvist form
Katarzyna Kawa - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |