MECZ
04.05.17 | 2. runda | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-4 | La Marsa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | |
1. podanie % | 36/52 (69%) | 51/72 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/36 (50%) | 24/51 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/18 (39%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/72 (56%) | 25/52 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/124 (54%) | 57/124 (46%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarzyna Kawa vs. Ganna Poznikhirenko - Wzajemne mecze
07.11.18 | 2. runda | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 7-63, 3-3, Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
04.05.17 | 2. runda | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | La Marsa | ceglana |
27.07.15 | 1. runda klasyf. | Katarzyna Kawa | Ganna Poznikhirenko | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Sobota / | ceglana |
Katarzyna Kawa form & Ganna Poznikhirenko form
Katarzyna Kawa - ostatnie mecze
La Bisbal - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.03.24 Klasyf. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Ganna Poznikhirenko - ostatnie mecze
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |