INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ulrikke Eikeri vs. Katarina Zavatska - Wzajemne mecze
14.07.19 | Finał | Katarina Zavatska | Ulrikke Eikeri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W100 Contrexeville | ceglana |
27.08.18 | 1. runda | Katarina Zavatska | Ulrikke Eikeri | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Ulrikke Eikeri form & Katarina Zavatska form
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Katarina Zavatska - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |