MECZ
07.04.19 | 1. runda klasyf. | Katarina Zavatska | Tess Sugnaux | 6-0, 6-0 | Lugano | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katarina Zavatska | Tess Sugnaux | |
1. podanie % | 22/30 (73%) | 21/30 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/22 (82%) | 5/21 (24%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/8 (88%) | 1/9 (11%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/30 (80%) | 5/30 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/60 (82%) | 11/60 (18%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Zavatska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Zavatska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Zavatska | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarina Zavatska vs. Tess Sugnaux - Wzajemne mecze
07.04.19 | 1. runda klasyf. | Katarina Zavatska | Tess Sugnaux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Lugano | ceglana |
Katarina Zavatska form & Tess Sugnaux form
Katarina Zavatska - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Gergana Topalova | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Eva Lys | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |