MECZ
10.08.15 | 1. runda | Katarina Stresnakova | Flavia Guimaraes Bueno | 6-2, 6-1 | Arad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarina Stresnakova vs. Flavia Guimaraes Bueno - Wzajemne mecze
10.08.15 | 1. runda | Katarina Stresnakova | Flavia Guimaraes Bueno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Arad | ceglana |
Katarina Stresnakova form & Flavia Guimaraes Bueno form
Katarina Stresnakova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 1-4, - Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Francesca Simpson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Lucia Cassidy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erin Pearce | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Read | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-4, - Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Flavia Guimaraes Bueno - ostatnie mecze
Villa Del - ceglana | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Melina Ferrero | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Barbara Gatica | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Kamilla Kokeladze | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Marques | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Raquel Martini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Dias | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.02.18 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Petit | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Prado | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
18.12.17 1. runda | vs. Carla Lucero | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
13.12.17 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Catanduva - ceglana | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Carla Lucero | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pereira - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.17 2. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Liv Geurts | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |