MECZ
21.01.20 | Klasyf. | Katarina Kuzmova | Iuliia Nikitina | 4-6, 6-4, 10-5 | W15 Liepaja | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.02.02, 22 lat
12.02.02, 22 lat
Katarina Kuzmova vs. Iuliia Nikitina - Wzajemne mecze
21.01.20 | Klasyf. | Katarina Kuzmova | Iuliia Nikitina | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Liepaja | halowa |
Katarina Kuzmova form & Iuliia Nikitina form
Katarina Kuzmova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Anna Sedysheva | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Noemie Dadoun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Iuliia Nikitina - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
30.12.21 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.12.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.11.21 2. runda klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.21 Klasyf. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
14.07.21 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu |