MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Katarina Kostic | Mija Ljubic | 6-2, 6-75, 10-0 | W15 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
14.01.00, 24 lat
14.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
20.08.00, 23 lat
20.08.00, 23 lat
Katarina Kostic vs. Mija Ljubic - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Katarina Kostic | Mija Ljubic | 6-2, 6-75, 10-0 | szczegóły meczu | W15 Vrnjacka | ceglana |
Katarina Kostic form & Mija Ljubic form
Katarina Kostic - ostatnie mecze
W25 Podgorica - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-75, 10-0 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Pavkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nika Zupancic | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Barbara Bonic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Marija Micic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Julija Radenkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Taro Keens | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Romana Cisovska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Vera Markovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Moskovljevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Velikinac | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu |
Mija Ljubic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Martellenghi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 2-3, Martina Smolenova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Grete Gull | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michela Montori Rodriguez | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | Akari Inoue - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ireni Lucia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shuyue Ma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 1-4, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 1-6, 0-3, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |