MECZ
18.06.19 | Klasyf. | Karolina Berankova | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | W25+H Figueira | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karolina Berankova vs. Sara Lanca - Wzajemne mecze
18.06.19 | Klasyf. | Karolina Berankova | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25+H Figueira | twarda |
Karolina Berankova form & Sara Lanca form
Karolina Berankova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
03.08.19 Półfinał | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.08.19 Półfinał | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
18.07.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Sara Lanca - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 Klasyf. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |