MECZ
10.11.17 | 2. runda | Anna Schmiedlova | Cagla Buyukakcay | 6-3, 2-6, 7-5 | Waco | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Schmiedlova vs. Cagla Buyukakcay - Wzajemne mecze
10.11.17 | 2. runda | Anna Schmiedlova | Cagla Buyukakcay | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | Waco | twarda |
Anna Schmiedlova form & Cagla Buyukakcay form
Anna Schmiedlova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-2, Anastasija Sevastova - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Sachia Vickery | 5-7, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Sachia Vickery | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Mai Hontama | 7-65, 7-68 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Cori Gauff | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Julia Riera | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
23.09.23 Finał | vs. Ana Bogdan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Półfinał | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Xinyu Wang | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Cagla Buyukakcay - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |