MECZ
09.04.18 | 2. runda klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Romy Koelzer | 6-4, 7-5 | Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karola Patricia Bejenaru vs. Romy Koelzer - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Romy Koelzer | Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-0, Romy Koelzer - krecz | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
09.04.18 | 2. runda klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Romy Koelzer | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Karola Patricia Bejenaru form & Romy Koelzer form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |