MECZ
11.04.16 | 1. runda | Karola Patricia Bejenaru | Renata Voracova | 6-4, 6-2 | Dijon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Karola Patricia Bejenaru | Renata Voracova | |
1. podanie % | 38/54 (70%) | 36/62 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/38 (76%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 14/26 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/62 (47%) | 16/54 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karola Patricia Bejenaru vs. Renata Voracova - Wzajemne mecze
11.04.16 | 1. runda | Karola Patricia Bejenaru | Renata Voracova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Dijon | halowa |
Karola Patricia Bejenaru form & Renata Voracova form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Renata Voracova - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Christina Mchale | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.07.19 Klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-73, 12-14 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 6-74, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Panova | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alison Riske | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Southsea - trawiasta | ||||
27.06.18 Ćwierćfinał | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Johanna Larsson | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |