MECZ
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Martina Biagianti | 7-5, 6-1 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
22.01.01, 23 lat
22.01.01, 23 lat
Karola Patricia Bejenaru vs. Martina Biagianti - Wzajemne mecze
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Martina Biagianti | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Karola Patricia Bejenaru form & Martina Biagianti form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 1-3, - Karola Patricia Bejenaru - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Martina Biagianti - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 Klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Caserta - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
20.01.19 1. runda | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |