MECZ
01.03.20 | 1. runda klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Mariia Bergen | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
12.06.01, 22 lat
10384 $
12.06.01, 22 lat
10384 $
Karola Patricia Bejenaru vs. Mariia Bergen - Wzajemne mecze
01.03.20 | 1. runda klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Mariia Bergen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Karola Patricia Bejenaru form & Mariia Bergen form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Mariia Bergen - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |