MECZ
03.12.19 | 1. runda | Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | |
1. podanie % | 23/40 (58%) | 29/60 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/23 (65%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 9/31 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/60 (62%) | 16/40 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 2-0 | |
3-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Doga Turkmen | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Karola Patricia Bejenaru | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
2-1 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karola Patricia Bejenaru | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
10.10.02, 21 lat
31635 $
10.10.02, 21 lat
31635 $
Karola Patricia Bejenaru vs. Doga Turkmen - Wzajemne mecze
03.12.19 | 1. runda | Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
22.09.19 | 2. runda klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Doga Turkmen | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Karola Patricia Bejenaru form & Doga Turkmen form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Marie Weckerle | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Doga Turkmen - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |