MECZ
01.10.19 | Klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Deniz Paykoc | 6-1, 7-64 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
14.05.98, 25 lat
14.05.98, 25 lat
Karola Patricia Bejenaru vs. Deniz Paykoc - Wzajemne mecze
01.10.19 | Klasyf. | Karola Patricia Bejenaru | Deniz Paykoc | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Karola Patricia Bejenaru form & Deniz Paykoc form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Deniz Paykoc - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.20 1. runda | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |