INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shiho Akita vs. Karman Kaur Thandi - Wzajemne mecze
15.08.17 | 2. runda | Karman Kaur Thandi | Shiho Akita | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Shiho Akita form & Karman Kaur Thandi form
Shiho Akita - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu |
Karman Kaur Thandi - ostatnie mecze
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-72, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 5-7, 0-1, - Karman Kaur Thandi - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Yexin Ma | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Chloe Henderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Allie Kiick | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 2-4, - Karman Kaur Thandi - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Susanna Maltby | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-65, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Maria Mateas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Grace Min | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Olga Helmi | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Julie Struplova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
26.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ankita Raina | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.01.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |