Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
05.11.93, 30 lat
13922 $
05.11.93, 30 lat
13922 $
Karin Kennel vs. Jil Nora Engelmann - Wzajemne mecze
31.08.15 | 2. runda | Karin Kennel | Jil Nora Engelmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Engis | ceglana |
Karin Kennel form & Jil Nora Engelmann form
Karin Kennel - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 Finał | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.11.19 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Jil Nora Engelmann - ostatnie mecze
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Victoria Kan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Nina Alibalic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Mary Closs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Natalia Maynetto | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 3-6, 0-3, - Jil Nora Engelmann - krecz | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Sharifova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Manisha Foster | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
16.01.17 Klasyf. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Tamara Arnold | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Jana Haid | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roehampton - twarda | ||||
28.09.16 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Louise Holtum | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
14.09.16 2. runda | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda | vs. Marta Garcia Gausi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.16 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 1-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
07.07.16 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.16 1. runda | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
22.06.16 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |