MECZ
08.02.20 | Półfinał | Karin Kennel | Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Karin Kennel | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 71/96 (74%) | 53/97 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/71 (56%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/25 (44%) | 20/44 (45%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/97 (45%) | 45/96 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/193 (49%) | 98/193 (51%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 5 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karin Kennel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Karin Kennel | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karin Kennel | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0 | ||
Karin Kennel | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Karin Kennel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karin Kennel | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
Karin Kennel | 0-1 | |
1-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Karin Kennel | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Karin Kennel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Karin Kennel | 2-5 | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Karin Kennel | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Karin Kennel | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Karin Kennel | 3-4 | |
0-0, 15-15 | ||
4-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Karin Kennel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karin Kennel vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
08.02.20 | Półfinał | Karin Kennel | Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Karin Kennel form & Arlinda Rushiti form
Karin Kennel - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 Finał | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.11.19 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |