MECZ
06.11.17 | 1. runda | Kariann Pierre-Louis | Jessica Plazas | 6-1, 7-5 | Cucuta | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kariann Pierre-Louis | Jessica Plazas | |
1. podanie % | 38/59 (64%) | 38/64 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/38 (66%) | 17/38 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/21 (29%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/64 (63%) | 28/59 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Double foul | 12 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kariann Pierre-Louis vs. Jessica Plazas - Wzajemne mecze
06.11.17 | 1. runda | Kariann Pierre-Louis | Jessica Plazas | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Cucuta | ceglana |
Kariann Pierre-Louis form & Jessica Plazas form
Kariann Pierre-Louis - ostatnie mecze
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jaeda Daniel | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Raphaelle Leroux | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Alexia Jacobs | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Susana L. Alcaraz | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 0-4, - Kariann Pierre-Louis - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Brittany Collens | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vero - ceglana | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Vera Lapko | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Kassandra Davesne | 4-0, Kassandra Davesne - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lulu Sun | Lulu Sun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Anlin Xie | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Kelly Keller | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anika Lemus Maldonado | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Brandy Walker | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
05.04.22 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Jessica Plazas - ostatnie mecze
W25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
09.03.22 2. runda | vs. Cadence Brace | 2-4, - Jessica Plazas - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.22 Klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
27.11.21 Półfinał | vs. Olivia Lincer | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Melisa Morales | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Taylor Marie Gales | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Carlota Balseiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cundinamarca - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Emily Welker | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lima - ceglana | ||||
11.10.21 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Cruzado Fretel | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lima - ceglana | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Romina Ccuno | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Caterina Salas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Alica Rusova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ibague - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
08.06.21 2. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Lara Arruabarrena | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |