MECZ
11.07.17 | 1. runda | Kariann Pierre-Louis | Cristina Adamescu | 7-61, 5-7, 6-4 | Knokke | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kariann Pierre-Louis | Cristina Adamescu | |
1. podanie % | 91/123 (74%) | 104/140 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/91 (51%) | 55/104 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/32 (50%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte break-ball | 9/23 (39%) | 9/19 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 73/140 (52%) | 61/123 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 135/263 (51%) | 128/263 (49%) |
Double foul | 5 | 8 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kariann Pierre-Louis vs. Cristina Adamescu - Wzajemne mecze
11.07.17 | 1. runda | Kariann Pierre-Louis | Cristina Adamescu | 7-61, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Knokke | ceglana |
Kariann Pierre-Louis form & Cristina Adamescu form
Kariann Pierre-Louis - ostatnie mecze
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jaeda Daniel | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Raphaelle Leroux | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Alexia Jacobs | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Susana L. Alcaraz | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 0-4, - Kariann Pierre-Louis - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Brittany Collens | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vero - ceglana | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Vera Lapko | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Kassandra Davesne | 4-0, Kassandra Davesne - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lulu Sun | Lulu Sun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Anlin Xie | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Kelly Keller | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anika Lemus Maldonado | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Brandy Walker | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
05.04.22 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |