Chile
09.04.97, 26 lat
09.04.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Daniela Macarena Lopez vs. Kanika Vaidya - Wzajemne mecze
11.10.17 | 1. runda | Kanika Vaidya | Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Daniela Macarena Lopez form & Kanika Vaidya form
Daniela Macarena Lopez - ostatnie mecze
W15 Lambare - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Kanika Vaidya - ostatnie mecze
Jakarta - twarda | ||||
20.07.18 Ćwierćfinał | vs. Mahak Jain | 0-6, 4-4, - Kanika Vaidya - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.18 2. runda | vs. Sai Chamarthi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.18 1. runda | vs. Rifanty Kahfiani | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Andjela Novcic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Barbara Bonic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.04.18 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Manama - twarda | ||||
23.03.18 Półfinał | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.18 Ćwierćfinał | vs. Ana Veselinovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.18 2. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gwalior - twarda | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Snehadevi S Reddy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
09.03.18 Półfinał | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Freya Christie | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.18 2. runda | vs. Ana Veselinovic | 6-3, 4-0, Ana Veselinovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.18 1. runda | vs. Abhilasha Mehra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Karine Marion Job | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.18 1. runda | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
26.01.18 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.18 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.01.18 1. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
21.01.18 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Mihika Yadav | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.01.18 1. runda | vs. Minami Shuto | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.10.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.17 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |