MECZ
18.04.16 | Klasyf. | Kamilla Rakhimova | Alexandra Dubrovina | 7-65, 6-4 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.09.99, 24 lat
28.09.99, 24 lat
Kamilla Rakhimova vs. Alexandra Dubrovina - Wzajemne mecze
18.04.16 | Klasyf. | Kamilla Rakhimova | Alexandra Dubrovina | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Kamilla Rakhimova form & Alexandra Dubrovina form
Kamilla Rakhimova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu |
Alexandra Dubrovina - ostatnie mecze
Chisinau - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Pisareva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Diana Belalova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kapshay | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Melissa Ishuan Ifidzhen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Daria Orichkevitch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Amina Anshba | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
01.06.16 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
27.05.16 Ćwierćfinał | vs. Melis Sezer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.05.16 2. runda | vs. Alexandra Pisareva | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.05.16 1. runda | vs. Martina Pradova | 4-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.04.16 Klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Arina Karbolina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.04.16 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Eliska Petrackova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.15 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Natalie Kallmunzerova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
14.09.15 2. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
10.08.15 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
13.07.15 Klasyf. | vs. Elizaveta Iurchenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.15 2. runda | vs. Adeliya Zabirova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda | vs. Valentina Kulikova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
06.07.15 2. runda | vs. Tamari Chalaganidze | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.07.15 Klasyf. | vs. Elizaveta Iurchenko | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda | vs. Giorgia Testa | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.15 Ćwierćfinał | vs. Adeliya Zabirova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |