MECZ
23.06.17 | Ćwierćfinał | Nigina Abduraimova | Kamila Kerimbayeva | 6-3, 6-4 | Fergana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nigina Abduraimova | Kamila Kerimbayeva | |
1. podanie % | 47/80 (59%) | 45/77 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/47 (66%) | 27/45 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/33 (45%) | 10/32 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/77 (52%) | 34/80 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/157 (55%) | 71/157 (45%) |
Double foul | 8 | 7 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Kamila Kerimbayeva - Wzajemne mecze
23.06.17 | Ćwierćfinał | Nigina Abduraimova | Kamila Kerimbayeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Fergana | twarda |
Nigina Abduraimova form & Kamila Kerimbayeva form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |
Kamila Kerimbayeva - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Beyda Baykal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 Klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 3-6, 2-7, - Kamila Kerimbayeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.20 Klasyf. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |