MECZ
08.05.19 | 1. runda | Justyna Malatinska | Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | W15 Tucepi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Justyna Malatinska | Andjela Sebrek | |
1. podanie % | 46/74 (62%) | 74/102 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/46 (65%) | 37/74 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/28 (32%) | 11/28 (39%) |
Zdobyte break-ball | 9/21 (43%) | 6/7 (86%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/102 (53%) | 35/74 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Double foul | 6 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justyna Malatinska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Justyna Malatinska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justyna Malatinska | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Justyna Malatinska | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justyna Malatinska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justyna Malatinska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justyna Malatinska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Justyna Malatinska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Justyna Malatinska | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Justyna Malatinska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justyna Malatinska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Justyna Malatinska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Justyna Malatinska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Czechy
09.10.01, 22 lat
09.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
02.07.98, 25 lat
02.07.98, 25 lat
Justyna Malatinska vs. Andjela Sebrek - Wzajemne mecze
08.05.19 | 1. runda | Justyna Malatinska | Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tucepi | ceglana |
Justyna Malatinska form & Andjela Sebrek form
Justyna Malatinska - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 Klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Andjela Sebrek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Sara Peko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |