MECZ
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Justina Mikulskyte | Marta Falceto Font | 6-1, 6-4 | W15 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
07.05.01, 22 lat
07.05.01, 22 lat
Justina Mikulskyte vs. Marta Falceto Font - Wzajemne mecze
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Justina Mikulskyte | Marta Falceto Font | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Madrid | twarda |
Justina Mikulskyte form & Marta Falceto Font form
Justina Mikulskyte - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Marta Falceto Font - ostatnie mecze
W25 Madrid - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vagramov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vitoria - twarda | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Shepita | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Carlota Iruela Descamps | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Fraile Raton | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Anabel Aran Torrente | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.16 Klasyf. | vs. Ksenia Kuznetsova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |