MECZ
07.12.19 | Półfinał | Julyette Steur | Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julyette Steur | Marina Yudanov | |
1. podanie % | 44/60 (73%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/44 (59%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/47 (64%) | 25/60 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-15 | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julyette Steur | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Marina Yudanov | |
Julyette Steur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julyette Steur vs. Marina Yudanov - Wzajemne mecze
07.12.19 | Półfinał | Julyette Steur | Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Julyette Steur form & Marina Yudanov form
Julyette Steur - ostatnie mecze
W60+H La - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.06.20 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 Finał | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.20 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Marina Yudanov - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.19 Finał | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | szczegóły meczu |