MECZ
14.02.20 | 1. runda | Julyette Steur | Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julyette Steur | Deniz Paykoc | |
1. podanie % | 17/27 (63%) | 33/39 (85%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/17 (94%) | 11/33 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/10 (80%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/39 (72%) | 3/27 (11%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/66 (79%) | 14/66 (21%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Deniz Paykoc | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Deniz Paykoc | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Deniz Paykoc | |
0-0, 15-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Deniz Paykoc | |
0-0, 30-0 | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Deniz Paykoc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Deniz Paykoc | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
14.05.98, 25 lat
14.05.98, 25 lat
Julyette Steur vs. Deniz Paykoc - Wzajemne mecze
14.02.20 | 1. runda | Julyette Steur | Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Julyette Steur form & Deniz Paykoc form
Julyette Steur - ostatnie mecze
W60+H La - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.06.20 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 Finał | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.20 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Deniz Paykoc - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.20 1. runda | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |