MECZ
24.10.17 | 1. runda | Julita Saner | Aimee Tarun | 6-2, 6-4 | Stockholm | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Julita Saner | Aimee Tarun | |
1. podanie % | 39/59 (66%) | 35/47 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/39 (74%) | 17/35 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 8/12 (67%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/47 (47%) | 21/59 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Double foul | 8 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
07.09.94, 29 lat
07.09.94, 29 lat
Julita Saner vs. Aimee Tarun - Wzajemne mecze
24.10.17 | 1. runda | Julita Saner | Aimee Tarun | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Stockholm | halowa |
Julita Saner form & Aimee Tarun form
Julita Saner - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aimee Tarun - ostatnie mecze
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Audrey Ann Blakely | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Ana M Becerra | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Shahar Biran | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.18 1. runda | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kelly Versteeg | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Shelly Bereznyak | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
03.06.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Kostromitina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.05.18 Klasyf. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sian Payne | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sajur - twarda | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 1. runda | vs. Jane Stewart | 3-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Keren Mor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ashley Weinhold | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.03.18 Klasyf. | vs. Alessia Truden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Taro Keens | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
20.12.17 2. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Tatiana Terwindt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |