MECZ
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Julie Belgraver | Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-2 | W15+H Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julie Belgraver | Arina Gabriela Vasilescu | |
1. podanie % | 42/62 (68%) | 38/62 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/42 (67%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/62 (50%) | 25/62 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0 | ||
Julie Belgraver | 1-2 | |
2-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0 | ||
Julie Belgraver | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Julie Belgraver | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Julie Belgraver | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julie Belgraver | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Julie Belgraver | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0 | ||
Julie Belgraver | 4-2 | |
5-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julie Belgraver vs. Arina Gabriela Vasilescu - Wzajemne mecze
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Julie Belgraver | Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15+H Amiens | ceglana |
Julie Belgraver form & Arina Gabriela Vasilescu form
Julie Belgraver - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Arina Gabriela Vasilescu - ostatnie mecze
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |