MECZ
03.07.20 | 1. runda | Julia Lohoff | Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julia Lohoff | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
Julia Lohoff | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Julia Lohoff | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Lohoff | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-4 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Julia Lohoff | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Julia Lohoff | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Lohoff | 2-0 | |
0-0, 0-30 | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Lohoff | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-30 | ||
Julia Lohoff | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Lohoff | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Julia Lohoff | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Julia Lohoff | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Julia Lohoff | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Julia Lohoff | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Julia Lohoff | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Lohoff vs. Laura Schaeder - Wzajemne mecze
03.07.20 | 1. runda | Julia Lohoff | Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Julia Lohoff form & Laura Schaeder form
Julia Lohoff - ostatnie mecze
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | szczegóły meczu |
Laura Schaeder - ostatnie mecze
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |