INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margot Yerolymos vs. Julia Terziyska - Wzajemne mecze
08.12.17 | Ćwierćfinał | Julia Terziyska | Margot Yerolymos | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Margot Yerolymos form & Julia Terziyska form
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Julia Terziyska - ostatnie mecze
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Macon - halowa | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.22 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |