Słowacja
03.03.98, 26 lat
03.03.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Laura Maluniakova vs. Julia Terziyska - Wzajemne mecze
14.03.18 | 1. runda | Julia Terziyska | Laura Maluniakova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Laura Maluniakova form & Julia Terziyska form
Laura Maluniakova - ostatnie mecze
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.19 Klasyf. | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.19 Ćwierćfinał | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.02.19 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.02.19 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Julia Terziyska - ostatnie mecze
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Macon - halowa | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.22 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |