INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Verena Hofer vs. Julia Stamatova - Wzajemne mecze
22.06.18 | Ćwierćfinał | Julia Stamatova | Verena Hofer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
13.07.15 | Klasyf. | Verena Hofer | Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Imola | dywanowa |
Verena Hofer form & Julia Stamatova form
Verena Hofer - ostatnie mecze
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-65, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
14.12.20 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
02.11.20 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
31.10.19 Ćwierćfinał | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Anna Popescu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Julieta Estable | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.03.19 2. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Julyette Steur | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.19 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
20.12.18 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.12.18 2. runda | vs. Francesca Bullani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda | vs. Chiara Giaquinta | 7-67, 7-62 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Sara Gambogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
23.11.18 Półfinał | vs. Amanda Carreras | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.18 Ćwierćfinał | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.18 2. runda | vs. Maria Masini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Anne Schaefer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |