Japonia
15.09.93, 30 lat
18757 $
15.09.93, 30 lat
18757 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rio Kitagawa vs. Julia Stamatova - Wzajemne mecze
06.10.17 | Ćwierćfinał | Julia Stamatova | Rio Kitagawa | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Sozopol | twarda |
24.05.17 | 1. runda | Julia Stamatova | Rio Kitagawa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
05.05.16 | 2. runda | Julia Stamatova | Rio Kitagawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Rio Kitagawa form & Julia Stamatova form
Rio Kitagawa - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - krecz | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solo - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - krecz | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.04.18 2. runda | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.04.18 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |