MECZ
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Julia Stamatova | Nikol Dobrilova | 6-2, 6-1 | W25 El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Julia Stamatova | Nikol Dobrilova | |
1. podanie % | 32/53 (60%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/32 (84%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/45 (53%) | 16/53 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 9 | 11 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Nikol Dobrilova | |
0-0 | ||
Julia Stamatova | 1-1 | |
2-1 | Nikol Dobrilova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Julia Stamatova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Nikol Dobrilova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Nikol Dobrilova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nikol Dobrilova | |
0-0 | ||
Julia Stamatova | 2-0 | |
3-0 | Nikol Dobrilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Stamatova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Nikol Dobrilova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Stamatova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
15.04.01, 23 lat
15.04.01, 23 lat
Julia Stamatova vs. Nikol Dobrilova - Wzajemne mecze
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Julia Stamatova | Nikol Dobrilova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 El | twarda |
Julia Stamatova form & Nikol Dobrilova form
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu |
Nikol Dobrilova - ostatnie mecze
W15 Don - dywanowa | ||||
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vitoria - twarda | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 2. runda | vs. Georgia Drummy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Ruxandra Schech | 5-1, Ruxandra Schech - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Ares Teixido Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
27.05.19 Klasyf. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.18 Klasyf. | vs. Irene Garceran | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 7-5, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Jia Qi Ren | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alena Yurchenko | 2-0, Alena Yurchenko - krecz | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Fiona Arrese Mata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lledo Tena Guzman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Popova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Ariadna Marti Riembau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Lucia Marzal Martinez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Claudia Cianci | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Beatriz Abreu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |