MECZ
14.07.18 | Półfinał | Julia Rosenquist | Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | Amstelveen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Rosenquist | Marina Yudanov | |
1. podanie % | 46/75 (61%) | 63/81 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/46 (67%) | 35/63 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/29 (31%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/81 (51%) | 35/75 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/156 (52%) | 75/156 (48%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Rosenquist | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Rosenquist | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Rosenquist | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-4 | Marina Yudanov | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Rosenquist | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Julia Rosenquist | 1-1 | |
Julia Rosenquist | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Julia Rosenquist | 1-3 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Julia Rosenquist | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Julia Rosenquist | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Rosenquist | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Rosenquist | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Marina Yudanov | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Rosenquist vs. Marina Yudanov - Wzajemne mecze
14.07.18 | Półfinał | Julia Rosenquist | Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | Amstelveen | ceglana |
25.10.17 | 1. runda | Marina Yudanov | Julia Rosenquist | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Stockholm | halowa |
Julia Rosenquist form & Marina Yudanov form
Julia Rosenquist - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.18 Ćwierćfinał | vs. Malene Helgo | - | szczegóły meczu | |
25.07.18 2. runda | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
15.07.18 Finał | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Marina Yudanov - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.19 Finał | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | szczegóły meczu |