MECZ
05.09.18 | 2. runda | Julia Payola | Linnea Malmqvist | 6-2, 6-1 | Marbella | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Payola | Linnea Malmqvist | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 34/49 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 14/34 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/14 (29%) | 2/15 (13%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/49 (67%) | 18/45 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julia Payola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Payola | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Julia Payola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Payola vs. Linnea Malmqvist - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Julia Payola | Linnea Malmqvist | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Marbella | ceglana |
04.04.16 | Klasyf. | Julia Payola | Linnea Malmqvist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Julia Payola form & Linnea Malmqvist form
Julia Payola - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |