MECZ
09.11.18 | Ćwierćfinał | Julia Payola | Julyette Steur | 6-4, 3-6, 7-63 | Vinaros | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Payola | Julyette Steur | |
1. podanie % | 72/105 (69%) | 58/101 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/72 (60%) | 33/58 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/33 (27%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 9/15 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/101 (53%) | 53/105 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/206 (51%) | 100/206 (49%) |
Double foul | 12 | 9 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Payola | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Payola | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Payola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Payola | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Payola | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Julia Payola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Payola | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Payola | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Julyette Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Julyette Steur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Payola | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Payola vs. Julyette Steur - Wzajemne mecze
09.11.18 | Ćwierćfinał | Julia Payola | Julyette Steur | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | Vinaros | ceglana |
Julia Payola form & Julyette Steur form
Julia Payola - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Julyette Steur - ostatnie mecze
W60+H La - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.06.20 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 Finał | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.20 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |