MECZ
06.08.18 | Klasyf. | Julia Payola | Ginevra Aprea | 6-1, 6-1 | Sezze | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Payola | Ginevra Aprea | |
1. podanie % | 23/43 (53%) | 20/34 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/23 (74%) | 6/20 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 0/14 (0%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/34 (82%) | 16/43 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/77 (71%) | 22/77 (29%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
07.01.02, 22 lat
07.01.02, 22 lat
Julia Payola vs. Ginevra Aprea - Wzajemne mecze
06.08.18 | Klasyf. | Julia Payola | Ginevra Aprea | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Sezze | ceglana |
Julia Payola form & Ginevra Aprea form
Julia Payola - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ginevra Aprea - ostatnie mecze
W15 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Desideria D'amico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Teliana Pereira | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Morgane Van Den Bergh | 4-6, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Anna Sturmigh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Julia Payola | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Luccone | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |