MECZ
27.09.18 | Ćwierćfinał | Julia Payola | Alexandra Damaschin | 4-6, 6-4, 6-3 | Melilla | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Payola | Alexandra Damaschin | |
1. podanie % | 66/96 (69%) | 80/96 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/66 (56%) | 37/80 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/30 (33%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 9/14 (64%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/96 (55%) | 49/96 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/192 (52%) | 92/192 (48%) |
Double foul | 9 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Payola | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Payola | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Payola | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Julia Payola | 5-5 | |
4-6 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
Julia Payola | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Payola | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Payola | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Payola | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Payola | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Payola vs. Alexandra Damaschin - Wzajemne mecze
27.09.18 | Ćwierćfinał | Julia Payola | Alexandra Damaschin | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Melilla | ceglana |
Julia Payola form & Alexandra Damaschin form
Julia Payola - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Damaschin - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.19 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.19 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |