MECZ
25.06.18 | 2. runda klasyf. | Julia Oczachowska | Aleksandra Buczynska | 6-4, 6-2 | Torun | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Julia Oczachowska | Aleksandra Buczynska | |
1. podanie % | 42/63 (67%) | 46/57 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/42 (64%) | 18/46 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/21 (29%) | 5/11 (45%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/57 (60%) | 30/63 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
07.10.97, 26 lat
07.10.97, 26 lat
Julia Oczachowska vs. Aleksandra Buczynska - Wzajemne mecze
25.06.18 | 2. runda klasyf. | Julia Oczachowska | Aleksandra Buczynska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Torun | ceglana |
23.05.16 | Klasyf. | Aleksandra Buczynska | Julia Oczachowska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Warsaw | ceglana |
Julia Oczachowska form & Aleksandra Buczynska form
Julia Oczachowska - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.09.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Aleksandra Buczynska - ostatnie mecze
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
14.07.20 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Silka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Kanami Tsuji | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Cagla Teoman | - Aleksandra Buczynska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.02.18 Klasyf. | vs. Betina Tokac | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Xinyu Cai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Buse Suer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nevena Georgieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |